Dětský domov Charlotty MasarykovéNáš NF podporuje Dětský domov Charlotty Masarykové na Zbraslavi. Kapacita zařízení je 30 dětí, z těchto 30 pobytových míst je 15 míst vyčleněno pro zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.
Předmětem činnosti je péče o děti od 1 do 3 let věku, popř. dětem mladším i starším, maximálně do zahájení povinné školní docházky, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, dětem týraným, zanedbávaným, zneužívaným a ohroženým ve vývoji nevhodným sociálním prostředím nebo dětem zdravotně postiženým.
Dále poskytování  zdravotně poradenské, výchovné, diagnostické, léčebné, ošetřovatelské, rehabilitační nebo zdravotně sociální péče a poskytování sociálně právní ochrany dětí. Provozování zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Pravidelně, přispíváme domovu finanční částkou, kupujeme vánoční dárky, darujeme oblečení a další potřebné věci pro děti. Naši odměnou jsou šťastné očička dětiček, které můžete vidět i vy ve fotogalerii. Přispět můžete přes náš účet NF, nebo QR kód.

Všem moc za všechny opuštěné  děti děkujeme!

Děkujeme za podporu


BANKOVNÍ PŘEVOD

1024355898/6100 VS: 7

Equa bank

QR KÓD

Vážíme si vašeho soukromí!
Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů?...